Pa reçipeta dhe me duar tek gjoksi, Era Istrefi provokon ulur në makinën luksoze

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:13 03-08-2020 Pa reçipeta dhe me duar tek gjoksi, Era Istrefi provokon ulur në makinën luksoze Era Istrefi

Era Istrefi është një nga këngëtaret më të talentuara dhe më të dashura për publikun shqiptar, diasporën dhe më gjerë. Kënga e saj 'bonbon' u bë hit në shumë vende të botës.

Era, motra e Nora Istrefit është mjaftueshëm aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram, nga ku poston foto dhe video shumë të bukura, shpeshherë edhe provokuese, si këto të fundit.

Bukuroshja shihet të ketë veshur një palë pantallona ngjyrë leopard dhe sipër vetëm një copë e cila i mbulon gjoksin, por pa reçipeta. Me flokët bjondë e të lëshuar, me sytë shkëlqyes, fansat kanë mbetur "me gisht në gojë".

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010204076766968
array(1) { ["section"]=> string(86) "pa-recipeta-dhe-me-duar-tek-gjoksi-era-istrefi-provokon-ulur-ne-makinen-luksoze-215987" }