Pa rrip sigurimi, i ofron para policit por bie në pranga i riu me “Citroen” (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:28 24-01-2017
Delvine by newsbomb-al

I ofron ryshfet punonjësit të policisë rrugore për t'iu shmangur masës administrative por arrestohet në flagrancë drejtuesi i mjetit.

Policia e Delvinës ka arrestuar në flagrancë të shtetasit Leo Majko, 24 vjeç, banues në Delvinë.

Arrestimi i tij, njofton policia, u bë në qytetin e Delvinës pranë vendit të quajtur "Ura e Gajdarit", pasi ky shtetas duke drejtuar mjetin e tij tip Citroen me targë ZZB 5382, ka tentuar ti japë 2000 lekë (të rinj) punonjësit të policisë së qarkullimit rrugor, me qëllim që t'i shmangej masës administrative pasi po qarkullonte pa rrip sigurimi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vajza 17-vjeçare ikën nga shtëpia, babai e kërkon në polici
Antidroga mësyn në shtëpinë e trafikantit në Durrës dhe kap në befasi anëtarët e tjerë të bandës. Sekuestrohen 30 kile "mall" (EMRAT e 4 të arrestuarve dhe VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.0067439079284668
array(1) { ["section"]=> string(84) "pa-rrip-sigurimi-i-ofron-para-policit-por-bie-ne-pranga-i-riu-me-citroen-video-66464" }