Pa të brendshme në Tapetin e Kuq (Fotogaleri +16)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:06 04-09-2016 Pa të brendshme në Tapetin e Kuq (Fotogaleri +16)

Vëmendjen e parakalimeve në Tapetin e Kuq që festivalit të Venecias, këtë vit duket se e kanë rrëmbyer dy modelet italiane, me veshjen e tyre tepër provokuese.

Dayane Mello dhe Giulia Salemi janë shfaqur në mbrëmjen gala veshur me një fustan që ekspozonte plotësisht pjesët intime, ndërsa nga fotot duket se bukuroshet nuk kanë preferuar të veshin të brendshme.

Screensh46466446f1.jpg

Screenfdjhflbgdfot_1.jpg

Screesdf4hhfgghfghot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Operacioni mbaroi me sukses”, ja bukuroshja që "motivon" policinë (Foto)
Me çantë 2 mijë dollarëshe, kështu e mëson Kim vajzën e saj »
Article Logic
Execution time: 0.0088779926300049
array(1) { ["section"]=> string(52) "pa-te-brendshme-ne-tapetin-e-kuq-fotogaleri-16-51868" }