Pa ujë dhe pa ngrohje në banesë, ndërron jetë foshnja 2-muajshe në Durrës

Publikuar tek: aktualitet, më 14:20 26-01-2017 Pa ujë dhe pa ngrohje në banesë, ndërron jetë foshnja 2-muajshe në Durrës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur një ditë më parë në Durrës ku një foshnjë 2 muiajshe ka ndërruar jetë.

Prindërit e foshnjës përkatësisht 22 dhe 17 vjeç ishin të papunë dhe lypnin pranë portit dhe nga informacionet e deritanishme bëhet me dije se foshnja ka ndërruar jetë si pasojë e të ftohtit.

Mësohet se çifti dhe foshnja jetonin në një banesë pa ngrohje dhe pa ngrohje dhe se foshnja u gjet e vdekur nga halla e saj. Ndërkohë policia bën me dije se është në pritje të ekspertizës për të konfirmuar shkaqet e vdekjes së foshnjës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Avioni me drogë në Ishëm, ikën nga Shqipëria piloti italian Giudo Guidi dhe lë 10 mijë euro garanci
UKT investon në linjen e re të ujësjellësit në Ndroq, zgjidhje për 7.500 banorë »
Article Logic
Execution time: 0.0097579956054688
array(1) { ["section"]=> string(78) "pa-uje-dhe-pa-ngrohje-ne-banese-nderron-jete-foshnja-2-muajshe-ne-durres-66744" }