Pacienti me plumb në gojë tmerron spitalin, pushtohet nga "Djalli" (Video, pamje të rënda)

Publikuar tek: bota, më 17:50 01-03-2017 Pacienti me plumb në gojë tmerron spitalin, pushtohet nga

Video e frikshme e një personi që raportohet se është qëlluar në fytyrë dhe pushtohet nga djalli duke thënë se “punon për Luçiferin”, po tmerron internetin.

Sipas disa mediave, video është filmuar ditën e hënë në Spitalin Miguel Couto, në Rio de Janeiro, Brazil.

Ai duket të ketë marrë një plumb në faqe teksa i kontraktuar lëviz në korridorin e spitalit duke thënë se punon për djallin. Personi që e filmon dëgjohet të thotë një lutje nga bibla, shkruan Newsbomb.al.

Disa pretendojnë se i plagosuri është nën efektin e drogës por shumë të tjerë mendojnë se është pushtuar nga xhindet.

Kujdes! Pamjet janë shqetësuese:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjermania në momentin më të mirë, papunësia në nivelet më të ulëta historike
Qëllohet me thikë një person në studion e BBC »
Article Logic
Execution time: 0.013556003570557
array(1) { ["section"]=> string(90) "pacienti-me-plumb-ne-goje-tmerron-spitalin-pushtohet-nga-djalli-video-pamje-te-renda-70394" }