Pacolli fton në shtëpinë e tij të 350,000 fansat e Facebook-ut

Publikuar tek: politike, më 17:51 29-01-2016 Pacolli fton në shtëpinë e tij të 350,000 fansat e Facebook-ut

Biznesmeni nga Kosova, Behgjet Pacolli, ka arritur plot 350,000 ndjekës në profilin e tij në Facebook.

Për ta festuar këtë arritje, Pacolli ka shpërndarë një status dedikuar ndjekësve të tij, ku i falënderon për aktivizimin në debate të ndryshme, si dhe i fton të gjithë ndjekësit e tij në Facebook për vizitë në shtëpinë e tij.

Sigurisht që shtëpia e Pacollit është shumë e madhe por sërish duket paksa e vështirë për të mbajtur njëherazi 350,000 persona, për këtë arsye Pacolli sugjeron vizita gjatë çdo dite të javës së fundit të muajit gusht, në 65 vjetorin e ditëlindjes së tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0084748268127441
array(1) { ["section"]=> string(68) "pacolli-fton-ne-shtepine-e-tij-te-350-000-fansat-e-facebook-ut-31274" }