Pak ditë më parë bujë për fjalorin e ndyrë, këngëtarja shqiptare habit gjithkënd me atë çfarë shkruan për Majlinda Kelmendin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:56 08-08-2016 Pak ditë më parë bujë për fjalorin e ndyrë, këngëtarja shqiptare habit gjithkënd me atë çfarë shkruan për Majlinda Kelmendin

Pak ditë më parë këngëtarja shqiptare (nëse mund të quhet e tillë) Xhesika Ndoja bëri bujë për fjalorin e saj vulgar e të ulët përdorur ndaj një komentueseje. Mesazhet me përmbajtje vulgare të Xhesikës qarkulluan gjithandej, ndërsa sot ajo na befason sërish me urimin për xhudisten Majlinda Kelmendi që mori medaljen e artë në Rio.

Ja çfarë shkruan konkretisht Xhesika:

“Knaqesi kur sheh qe fermat po kane suksese me shume se meshkujt,
Ty te lumte B*** se te arrish ktu ku arrite duhet te kesh forc dhe Jo fjal nderove gjith shqiptaret kudo jan! Na dole burr me te vertete! Se burrat jan ba femra sot urime urime Majlinda“.

xhes1.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025237083435059
array(1) { ["section"]=> string(129) "pak-dite-me-pare-buje-per-fjalorin-e-ndyre-kengetarja-shqiptare-habit-gjithkend-me-ate-cfare-shkruan-per-majlinda-kelmendin-49111" }