Pak ditë më parë festoi ditëlindjen, dalin pamjet nga festa e Soni Malajt (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:28 28-10-2020 Pak ditë më parë festoi ditëlindjen, dalin pamjet nga festa e Soni Malajt (FOTO)

Soni Malaj është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptare.

Pak ditë më parë këngëtarja ka festuar 39-vjetorin, ndërsa së fundmi ka ndarë edhe foto nga festa e saj.

Në videon e publikuar në ‘Instagram’ Soni shihet e buzëqeshur, mes të afërmve edhe miqëve të saj.

Por vëmedjen e mori i dashuri i saj, i cili shihet duke qëndruar në krye të tavolinës së bashku me Soni Malaj dhe duke e shoqëruar gjatë gjithë kohës.

Kujtojmë që këngëtarja e ka mbajtur jetën e saj private larg vëmendjes së mediave dhe rrallë herë publikon foto me biznesmenin, me të cilin është në një lidhje prej disa vites.

Screenshot_6.pngScreenshot_8.pngScreenshot_7.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Festivali i Këngës në RTSH, shpallet lista e këngëve pjesëmarrëse në edicionin e 59-të
»
Article Logic
Execution time: 0.0094020366668701
array(1) { ["section"]=> string(84) "pak-dite-me-pare-festoi-ditelindjen-dalin-pamjet-nga-festa-e-soni-malajt-foto-225538" }