Pak ditë më parë theu këmbën, Enca tregon se si po i kalon ditët e vështira: Më mungon…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:41 27-09-2020 Pak ditë më parë theu këmbën, Enca tregon se si po i kalon ditët e vështira: Më mungon…

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është gjithmonë kryefjalë e mediave rozë për shkak të postimeve që bën në rrjetet sociale.

Enca pak ditë më parë ka treguar se i ka ndodhur një aksident dhe kishte thyer këmbën dhe se ishte detyruar të bëj edhe një operacion.

Së fundmi këngëtarja ka postuar një video në Instastory, ku folur për gjendjen e saj.

Këngëtarja tregoi edhe këmbën e fashuar, e cila sipas saj, ka nisur të shërohet, pasi mund të lëvizë gishtat. Në një video tjetër ajo shfaqet e lyer edhe e krehur, ku shprehet se i kishte munduar të shihte veten në këtë mënyrë.

“Më kishte marrë malli ta shikoja vreten kështu me flok të krehur, pak e lyer. Më kishte munguar të isha unë” shprehet këngëtarja.

Screenshot_2.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.006878137588501
array(1) { ["section"]=> string(91) "pak-dite-me-pare-theu-kemben-enca-tregon-se-si-po-i-kalon-ditet-e-veshtira-me-mungon-221812" }