Pak ditë nga ardhja në jetë, Elita dhe Gjiko zbulojnë emrin e djalit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:32 10-02-2019 Pak ditë nga ardhja në jetë, Elita dhe Gjiko zbulojnë emrin e djalit

Pak kohë ka mbetur deri në ardhjen në jetë të djalit  së Elita Rudit dhe Gjikos.

Çifti janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku veçanërisht publikon foto herë pas here nga shtatzënia.

Ata janë duke u përgatitur me të gjitha detajet, nga dhoma e bebit e deri tek më i vogli.

Sipas ‘Prive’ mësohet  se Elita dhe Gjiko e kanë zgjedhur edhe emrin e bebes mirëpo atë po e mbajnë goxha sekret.

Screenshot_20-9.jpg

elita-1-452x450.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029883861541748
array(1) { ["section"]=> string(74) "pak-dite-nga-ardhja-ne-jete-elita-dhe-gjiko-zbulojne-emrin-e-djalit-152305" }