Pak ditë nga martesa e Gaz Pajës, e fejuara feston Festën e Beqarisë në bregdet (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:37 26-05-2019 Pak ditë nga martesa e Gaz Pajës, e fejuara feston Festën e Beqarisë në bregdet (FOTO)

Aktori i njohur i humorit Gaz Paja pritet më 1 qershor të kurorëzojë dashurinë në martesë me të fejuarën Ira Seferin.

Ceromonia e martesës dhe festa do të zhvillohet në hotel ‘Plaza’.

Mirëpo ditën e sotme e fejuara e aktorit ka bërë festën e beqarisë dhe këtë e ka zbuluar Ira përmes një fotoje të  publikuar në Instagram.

Ajo shfaqet buzë detit, e veshur me të bardha, me një kurorë lulesh në kokë, dhe me shiritin në të cilin shkruhet 'nuse së shpejti'.

hdznhdfhthryhtrnzstywefbv0000-1.jpg

-640-0-5ceae2cc1ecff.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029238939285278
array(1) { ["section"]=> string(90) "pak-dite-nga-martesa-e-gaz-pajes-e-fejuara-feston-festen-e-beqarise-ne-bregdet-foto-165803" }