Pak ditë pas lidjes, Linda Halimi rikthehet në super formë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:38 11-04-2019 Pak ditë pas lidjes, Linda Halimi rikthehet në super formë (FOTO)

Pak ditë më parë këngëtarja e njohur Linda Halimi u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë me bashkëshortin amerikan.

Ndërkohë ne vetëm pak kohë nga lindja, këngëtarja i ka habitur të gjithë.

Në një foto të publikuar në llogarinë e saj në Instagram, Linda shfaqet më në formë se kurrë.

Duket se këngëtarja ka gjetur mënyrën efektive për të humbur në peshë dhe po i funksionon gjithmonë shumë mirë.

Kujtojmë se në fillimet e karrierës ajo u bë e njohur si një vajzë e mbushur, dhe rënia e saj në peshë i habiti të gjithë.  

lindaaaaa.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038650035858154
array(1) { ["section"]=> string(69) "pak-dite-pas-lidjes-linda-halimi-rikthehet-ne-super-forme-foto-160029" }