Pak javë pas lindjes, Almeda Abazi uron Fitër Bajramin me vogëlushin në krahë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:01 03-06-2019 Pak javë pas lindjes, Almeda Abazi uron Fitër Bajramin me vogëlushin në krahë (FOTO)

Para disa javësh ish-Miss Shqipëria Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolgahan janë bërë për herë të parë prindër të një djali.

Ata e kanë pagëzuar me emrin Efehan. 

Çifti kanë publikuar herë pas here foto të vogëlushit të tyre nga momente të ndryshme.

Mirëpo së fundmi, në kuadër të festës së Fitër Bajramit Almeda ka bërë një postim mjaft të ëmbël në 'Insta Story' ku shfaqet me Efehanin në krahë dhe ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016355037689209
array(1) { ["section"]=> string(88) "pak-jave-pas-lindjes-almeda-abazi-uron-fiter-bajramin-me-vogelushin-ne-krahe-foto-166830" }