Pak javë pas lindjes, Linda Halimi jep lajmin e papritur (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:24 19-04-2019 Pak javë pas lindjes, Linda Halimi jep lajmin e papritur (FOTO)

Pak javë më parë këngëtarja e njohur Linda Halimi u bë nënë për herë të parë.

 

Lindja e vajzës së saj erdhi si një lajm i papritur për fansat, pasi ajo dhe bashkëshorti kishin vendosur ta mbanin të fshehtë këtë.

Ndërkohë, ndonëse ka vetëm pak kohë që është bërë nënë, Linda ka dhënë një lajm të papritur për fansat. Duket se këngëtarja nuk do të humbasë kohë dhe i është rikthyer punës për të sjellë projekte të reja në muzikë.

Ajo ka shkaktuar në studio, madje ka marrë edhe vogëlushen e saj me vete. "Rikthim në punë, dhe Kaimana dëgjon eksluzivisht çdo muzikë të re", ka shkruar ajo.

linda.jpg

-640-0-5cb97da8de2c8.jpg

-640-0-5cb97dabbc5e3.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026360034942627
array(1) { ["section"]=> string(67) "pak-jave-pas-lindjes-linda-halimi-jep-lajmin-e-papritur-foto-161021" }