Pak minuta rreshje shiu dhe në Lushnje mund të lundrosh me varkë (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:18 28-06-2015

Kanë mjaftuar vetëm disa minuta rreshje shiu, që Lushnja të ketë tashmë një “liqen” të vetin në rrugët kryesore të qytetit.

Pasditen e sotme rreshje të shumta shiu për rrëth 20 minuta kanë shkaktuar bllokimin e pjesës më të madhe të rrugëve të qytetit e shkak për këtë është bërë si përherë bllokimi i kanalizimeve të nëndheshme si pasojë e mungesës së mirëmbajtjes nga Bashkia e qytetit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ngjarja në Lazarat, policia e Gjirokastrës jep detaje të reja
Marina foto me taksistin që mban në krah portretin e saj »
Article Logic
Execution time: 0.012914896011353
array(1) { ["section"]=> string(76) "pak-minuta-rreshje-shiu-dhe-ne-lushnje-mund-te-lundrosh-me-varke-video-14836" }