Pak nga fillimi i protestës, zbulohet slogani i opozitës

Publikuar tek: aktualitet, më 09:54 27-01-2018 Pak nga fillimi i protestës, zbulohet slogani i opozitës

Ashtu siç është parashikuar protesta e opozitës do të fillojë në orën 12:00. Ndërsa podiumi është ngritur tashmë përpara godinës së Kryeministrisë.

Bashkë me podiumin është zbuluar edhe slogani i zgjedhur nga partitë opozitare në këtë protestë. 

“Kundër qeverisë së varfërisë dhe padrejtësisë”, do të jetë në një farë mënyre kjo kauza e përgjithshme e opozitës në protestë.

Sakaq, dhjetëra protestues janë nisur tashmë nga rrethet drejt Tiranës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010944843292236
array(1) { ["section"]=> string(62) "pak-nga-fillimi-i-protestes-zbulohet-slogani-i-opozites-108102" }