Pak orë para Asamblesë së PS, Rama publikon një FOTO spektakolare

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:08 06-01-2018 Pak orë para Asamblesë së PS, Rama publikon një FOTO spektakolare

Pak orë para nisjes së Asamblesë së Partisë Socialiste, ku i pranishëm pritet të jetë edhe kryeministri Edi Rama, ky i fundit përshëndet si çdo ditë ndjekësit e tij virtualë në facebook.

Rama ka zgjedhur një foto nga Mali i Tomorrit, i “pushtuar” nga bora në këtë fillim janari. Këtë foto, Rama e cilëson spektakolare dhe shton se kjo zonë turistike u vizitua në 2017-ën nga 160 mijë turistë.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë spektakël nga Mali i Tomorrit, vizituar nga 160 mijë turistë vendas e të huaj gjatë vitit 2017, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama në facebook.

 

 

ramam.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093410015106201
array(1) { ["section"]=> string(71) "pak-ore-para-asamblese-se-ps-rama-publikon-nje-foto-spektakolare-105616" }