Pak orë para finales së Champions League, Eva Murati rrëmben vëmendjen në formën më të veçantë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:47 01-06-2019 Pak orë para finales së Champions League, Eva Murati rrëmben vëmendjen në formën më të veçantë

Moderatorja sportive Eva Murati ka bërë që e gjithë vëmendja të kthehet nga ajo, ndonëse adhuruesit e futbollit po presin me padurim finalen e Champions League.

Eva ka publikuar në Instagram një foto nga seti që ka realizuar së fundmi, ku duket tejet sensuale.

Modetorja shihet e veshur me një fustan të gjatë të tejdukshëm, ndërsa padyshim nuk mund të mos binte në sy dekolteja e saj.

'Vetem nje foto po postoj nga ky set se sot dua qe vemendja te jete tek finalja e Champions League ne oren 19.10', shkruan ajo krahas fotos, por pa dashur të gjithë janë përqendruar te ajo.

Ndërkohë pasditen e sotme do të luhet finalja e Champions League në Wanda Metropolitano Stadium, ku do të përballet Tottenham dhe Liverpool.

cfghj.jpg

sgfh.jpg

Screenshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094211101531982
array(1) { ["section"]=> string(100) "pak-ore-para-finales-se-champions-league-eva-murati-rremben-vemendjen-ne-formen-me-te-vecante-166538" }