Pak orë para konkurrimit, Genti fton shqiptarët ta votojnë në Eurovizion: Ja si

Publikuar tek: kulture-art, më 15:24 08-05-2018 Pak orë para konkurrimit, Genti fton shqiptarët ta votojnë në Eurovizion: Ja si Eugent Bushpepa

Të gjithë shqiptarët që ndodhen në shtetet që janë sonte në konkurrim, të votojnë për këngën shqiptare me kodin 03 në numrat e telefonit sipas tabelës së mëposhtme.

Është kjo ftesa që bën këngëtari Eugent Bushpepa pak orë para konkurrimit në natën e parë të Eurovizionit sonte në orën 21:00 në Lisbonë .

Në këtë foto është shpjeguar me saktësi mënyra se si mund të votohet nga çdo shtet i botës në mënyrë që Genti dhe kënga e tij “Mall” të kalojë në finalen e madhe.

 

pak.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033441066741943
array(1) { ["section"]=> string(84) "pak-ore-para-konkurrimit-genti-fton-shqiptaret-ta-votojne-ne-eurovizion-ja-si-119961" }