Pak para dasmës, Jonida Vokshi përjeton humbjen e madhe: Më mësove çfarë është dashuria pa kushte!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:49 24-08-2019 Pak para dasmës, Jonida Vokshi përjeton humbjen e madhe: Më mësove çfarë është dashuria pa kushte!

Kanë mbetur edhe pak ditë që moderatorja e njohur shqiptare Jonida Vokshi dhe partneri i saj Besnik Krapi të kurorëzojnë në martesë lidhjen e tyre.

Ndërkohë, që dasma do të jetë në shtator, Jonida po përjeton momente të vështira.

Moderatorja kishte nje qen, të cilit i kishte vendosur emrin 'Bimba', mirëpo e ka humbur. Këtë lajm trishtues për të moderatorja e ka ndarë me ndjekësit në rrjtetet sociale.

“Gjysmën e jetes sime e kam kaluar me ty Bimbushe. Më mësove çfarë është dashuria pa kushte! Sa me mungon, e sa shumë do më mungosh.

E shtrenjta ime,e vogla ime!

Do jesh pjesë e zemrës sime dhe kujtimi i ditëve aq te lumtura që më ke falur. Do të të mbaj gjithmonë me vete!”, ka shkruar Jonida.

jonidaaaa.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.28756499290466
array(1) { ["section"]=> string(102) "pak-para-dasmes-jonida-vokshi-perjeton-humbjen-e-madhe-me-mesove-cfare-eshte-dashuria-pa-kushte-176210" }