Pak para fushatës, Rama mbledh kandidatët për kryetarë bashkie

Publikuar tek: politike, më 19:13 16-05-2019 Pak para fushatës, Rama mbledh kandidatët për kryetarë bashkie Foto ilustruese

Kryeministri Rama do të mbledhë të shtunën kandidatët për kryetarë për 61 bashkitë e vendit.

Mbledhja e thirrur nga kreu i PS do të zhvillohet të shtunën në ambientet e selisë së kësaj partie në orën 11:00 të paradites. Ndërkohë po të shtunën e kaluar Rama zyrtarizoi emrat e 61 kandidatëve.

Ky takim i tyre me kryeministrin Rama vjen pak ditë para nisjes zyrtare të fushatës elektorale, ndërsa nga ana e Partisë Demokratike dhe LSI nuk është rregjistruar asnjë kandidat.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015866041183472
array(1) { ["section"]=> string(68) "pak-para-fushates-rama-mbledh-kandidatet-per-kryetare-bashkie-164599" }