Pak para ndeshjes/ Tentativë vjedhje në Elbasan, tifozët thërrasin policinë

Publikuar tek: sport, më 17:19 26-03-2018 Pak para ndeshjes/ Tentativë vjedhje në Elbasan, tifozët thërrasin policinë Foto nga ngjarja

Kur na ndan rreth një orë nga starti i ndeshjes Shqipëri – Norvegji, ka ende tifozë në sportele për të blerë bileta.

Një prej tyre është tentuar të grabiten në radhë. Vetë tifozi ka reaguar menjëherë, duke i bërë thirrje dhe policisë.

“Ca bëhet kështu, mir që presim në radhë por edhe po na fusin duart nëpër xhepa, policia a jeni këtu apo jo, kemi ardh për qejf jo të na marrin lekët ” kanë qenë fjalët e tifozit.Newsport/.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034353971481323
array(1) { ["section"]=> string(80) "pak-para-ndeshjes-tentative-vjedhje-ne-elbasan-tifozet-therrasin-policine-114612" }