Pako e dyshimtë, evakuohet parku në Los Angeles

Publikuar tek: bota, më 23:42 09-08-2016 Pako e dyshimtë, evakuohet parku në Los Angeles

Një pako e braktisur e konstatuar nga kalimtarët, ka çuar në evakuimin e një prej parqeve të Los Angelesit pas dyshimeve se mund të ketë lëndë eksplozive.

Pakoja është gjetur e mbështjellë me natriban të zi poshtë një stoli përballë një qendre multifunksionale. Forca të shumta policie dhe ekipet e zjarrfikëses kanë mbërritur në vendngjarje. Qyteti i Orlandos në Los Angeles u trondit nga vrasja e dhjetëra personave disa muaj më parë në një klub nate.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025111198425293
array(1) { ["section"]=> string(52) "pako-e-dyshimte-evakuohet-parku-ne-los-angeles-49279" }