Pako e dyshimtë në një stacion të Francës, evakuohen 800 pasagjerë

Publikuar tek: bota, më 18:32 18-12-2015 Pako e dyshimtë në një stacion të Francës, evakuohen 800 pasagjerë Stacioni hekurudhor në Valence, Nice, Francë

Një pako e dyshimtë e pikasur nga kalimtarët në një stacion trenash në Valence të Francës, ka shkaktuar panik duke bërë që policia të evakuojë menjëherë 800 pasagjerë.

40 efektivë të xhandamërisë franceze kanë mbërritur në vendngjarje duke ndaluar qarkullimin e mjeteve dhe këmbësorëve. Në vendngjarje kanë mbërritur edhe forcat anti-terror të cilat po identifikojnë përbërjen e pakos së dyshimtë të paketuar me një qese të zezë.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013207912445068
array(1) { ["section"]=> string(71) "pako-e-dyshimte-ne-nje-stacion-te-frances-evakuohen-800-pasagjere-28088" }