Palasa e Himarës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:56 16-07-2015 Palasa e Himarës

Kjo foto është shkrepur në Palasë të Himarës dhe është një nga ato foto që nuk kanë nevojë për shumë koment, për gjithë çfarë shihet me sy të lirë. Një pamje e paqtë, e prekur veç nga “dora Natyrë” dhe me ngjyra kaltëroshe që të ftojnë të bëhesh pjesë.

Ashtu siç është bërë edhe Thoma Duka, mesazh dërguesi i kësaj fotoje të cilën stafi ynë e përzgjodhi si foto-dite.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093948841094971
array(1) { ["section"]=> string(22) "palasa-e-himares-16299" }