Palestër dhe puthje të nxehta me të shoqin, gazetarja “ndez” rrjetin që në mëngjes (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:59 19-01-2018 Palestër dhe puthje të nxehta me të shoqin, gazetarja “ndez” rrjetin që në mëngjes (FOTOT)

Nuk është tashmë një sekret për askënd, që gazetarja e showbiz, Aulona Musta është e varur pas palestrës.

Një gjë të tillë e ka pohuar vetë Aulona ndërsa thuajse çdo ditë i këshillon ndjekësit e saj të merren edhe ata me palestër.

Sot, Aulona e ka nisur ditën vrullshëm me të shoqin. E ndërsa stërviten e pozojnë bashkë, çifti shkëmben edhe puthje “të nxehta”.

“Qejfi kur stërvitesh bashkë”, shkruan Aulona. Të dy duken mjaft në formë...

palester1.jpg

palester3.jpg

palester.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nuk fshiheni dot më, Instagram vjen me risi: Tregon kur keni qenë aktiv për herë të fundit
7 vjet pa folur, kjo FOTO tregon raportet aktuale mes Dafina Zeqirit dhe Tunës »
Article Logic
Execution time: 0.012801885604858
array(1) { ["section"]=> string(92) "palester-dhe-puthje-te-nxehta-me-te-shoqin-gazetarja-ndez-rrjetin-qe-ne-mengjes-fotot-107120" }