Pallati përfshihet nga flakët në Durrës, shkak bëhet aspiratori

Publikuar tek: aktualitet, më 19:32 29-10-2020 Pallati përfshihet nga flakët në Durrës, shkak bëhet aspiratori Foto Ilustruese

Një pallat është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në Durrës.  

Forcat e shumta zjarrfikëse kanë mbërritur në vendin e ngjarjes për të bërë të mundur shuarjen e tyre. Fatmirësisht nuk ka dëme në njerëz, por vetëm dëme materiale. 

Nga burimet paraprake mësohet se shkak i zjarrit është bërë aspiratori, i cili është përfshirë nga flakët.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Nuk kanë nevojë për batuta, po për bukë’, Bozdo akuza Ramës: Rafineria e Ballshit u mbyll nga investitorët ‘seriozë’ që solle ti
Me këmbë të thyer dhe plagë në kraharor, kush është i riu nga Elbasani që përfundoi rëndë në spital »
Article Logic
Execution time: 0.013482093811035
array(1) { ["section"]=> string(69) "pallati-perfshihet-nga-flaket-ne-durres-shkak-behet-aspiratori-225700" }