Paloka i kthen përgjigje Kryeministrit: Rama i tha sot SPAK se ‘pas inceneratorit të Elbasanit jam unë dhe mos guxoni të hetoni’

Publikuar tek: politike, më 16:05 21-10-2020 Paloka i kthen përgjigje Kryeministrit: Rama i tha sot SPAK se ‘pas inceneratorit të Elbasanit jam unë dhe mos guxoni të hetoni’ Edi Paloka

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka ka thënë se dalja e e kryeministrit Edi Rama tek inceneratori i Elbasanit është një mesazh për SPAK.

Sipas tij, Rama ka dashur t'i thotë SPAK se pas inceneratorëve është ai dhe ata nuk duhet të guxojnë që ta hetojnë këtë çështje.

"Simbolikë më e gjetur se të prezantonte të ardhmen në një vend të grumbullimit të plehrave nuk kishte. Halli i tij është paniku që e ka zënë lidhur me hetimin e inceneratorve, sot iu tha publikut që jeni ju përgjegjësit, se nuk ka punë te procedurat, dalja në është sinjal i qartë për SPAK se pas inceneratorët jam unë dhe ju mos guxoni të hetoni dhe po u morët problemet do të jenë tuaja", tha Paloka

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Pa ish-sigurimsa e ish-komunistë’, regjistrohet zyrtarisht në Gjykatë partia e Myslim Murrizit, deputeti: Garojmë me lista 100% të hapura, ja 4 nismëtarët e LDSH-së
Kryemadhi pa maskë te banorët e prekur nga tërmeti: Rama po shkatërron Vorën! Qytetarja: Ishalla s’ma prishin shtëpinë se po iki nga faza »
Article Logic
Execution time: 0.010255098342896
array(1) { ["section"]=> string(132) "paloka-i-kthen-pergjigje-kryeministrit-rama-i-tha-sot-spak-se-pas-inceneratorit-te-elbasanit-jam-une-dhe-mos-guxoni-te-hetoni-224601" }