Paloka i papërmbajtur: Ramës i mbajti gjatë doza e drogës. Kur ishte hipi rrinte 6 muaj pa u larë

Publikuar tek: politike, më 14:30 22-10-2015 Paloka i papërmbajtur: Ramës i mbajti gjatë doza e drogës. Kur ishte hipi rrinte 6 muaj pa u larë

Menjëherë pas fjalës së gjatë mbajtur nga kryeministri Rama në foltoren e Kuvendit, fjalën e ka marrë deputeti i PD Edi Paloka, i cili nuk ështtë përmbajtur në gjuhën e përdorur kundrejt shefit të kabinetit.

Duke pranuar se ndoshta kjo nuk ishte një gjuhë e përshtatshme ajo që po përdorte, Paloka tha: ”Dëgjuam 3 orë duke folur Ramën, i mbajti doza gjatë.... Rama drogohet, pi kokainë. Kur ishte hipi pasi qelbte lokalin me erë të keqe, mburreshe se kishte 6 muaj pa u larë”.

Deputeti i djathtë theksoi se shqetësimi i kryeministrit është “të qenit i bukur”.

“Ky ka hall kush është më i bukuri, ky apo Koço”, tha Paloka duke iu refeuar deputetit të PS Koço Kokëdhima.

"Po ne kemi kryeministër më të bukur se Koço. Shqiptarët po kalben në mjerin po ne kemi prapë kryeministër më të bukur se Koço", shtoi deputeti..

Paloka në fjalën e tij, pavarësisht sa tha, pohoi se do ruante etikën dhe nuk do thoshte fjalët që populli do donte t’i thonte kryeministrit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095589160919189
array(1) { ["section"]=> string(101) "paloka-i-papermbajtur-rames-i-mbajti-gjate-doza-e-droges-kur-ishte-hipi-rrinte-6-muaj-pa-u-lare-23724" }