Paloka: Mos na provokoni, ambasadat i dinë skenaret e Metës dhe Ramës për bllokim

Publikuar tek: politike, më 11:05 12-03-2015 Paloka: Mos na provokoni, ambasadat i dinë skenaret e Metës dhe Ramës për bllokim Edi Paloka

Deputeti demokrat Edi Paloka ka deklaruar sot se po bllokohen nga maxhoranca për të realizuar protestën e tyre.

“Kjo mazhorancë mos tentojë të bllokojë njerëzit. Sot edhe ambasadat e dinë për skenarët që ka përgatitur Ilir Meta dhe Edi Rama. Largoni vullnetarët e Enverit nëse nuk doni që të ikni që sot nga qeveria.”, deklaroi Paloka.

Sipas tij maxhoranca po planifikon që të ndalojë protestuesit të realizojnë qëlllimin e tij. Paloka thotë se po u bllokuan, gjithçka do të jetë nën përgjegjësinë e maxhorancës sepse nuk duan të përsëritet një 21 janar I tyre pasi duan që protesta të zhvillohet paqësisht.

“Mos provokojnë. I paralajmëroj edhe njëherë mos provokojnë. Gjithçka do të jetë në përgjegjësinë e tyre. Nuk duam të përsëritet një 21 janar, se nuk ishte një rastësi që një grup njerëzit që i shpëtuan Ramës, por u vunë për t’u bërë një 21 janar. Absolutisht u qëlluan policët.’’, ka deklaruar Paloka.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0088272094726562
array(1) { ["section"]=> string(84) "paloka-mos-na-provokoni-ambasadat-i-dine-skenaret-e-metes-dhe-rames-per-bllokim-5638" }