Paloka shkrep foton PIKANTE: Ja qeveria! Do ia dëgjoj krismën dhe kësaj

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:55 08-02-2018 Paloka shkrep foton PIKANTE: Ja qeveria! Do ia dëgjoj krismën dhe kësaj

Edi Paloka aktualisht ka marrë drejtimin e seancës së Kuvendit nën cilësinë e nënkryetarit por ndërsa ishte në karrigen e tij të deputetit, ka shkrepur një foto vërtet pikante me sallën e boshatisur.

Në foltore po fliste Ermonela Felaj por askush nuk ka qenë aty për ta dëgjuar, madje as deputetët e PS.

“Ja qeveria, kur diskutohet për votën që Rama ka dhënë kundër SHBA në OKB. Rama po mban fjalën?! Po mban fjalën kur deklaroi se do të prishte marrdheniet e Shqipërisë me SHBA nëse fitonte Presidenti Trump...?

Do ja dëgjoj krismën dhe kësaj”, shkruan ndërkaq Paloka.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01935601234436
array(1) { ["section"]=> string(76) "paloka-shkrep-foton-pikante-ja-qeveria-do-ia-degjoj-krismen-dhe-kesaj-109588" }