Paloka: Shyqyr që sot erdhi Ed Paloka në stadium, nuk erdhi ndonjë Ed tjetër se...

Publikuar tek: politike, më 20:26 11-10-2015 Paloka: Shyqyr që sot erdhi Ed Paloka në stadium, nuk erdhi ndonjë Ed tjetër se...

Deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka qenë i pranishëm në stadiumin e Armenisë gjatë ndeshjes historike për kombëtaren shqiptare. Në përfundim të ndeshjes Paloka tha se kjo është një arritje historike.

Deputeti i PD-së, nuk mundi ta lerë mënjanë politikën duke ironizuar me kryeministrin Rama. “Shyqyr që sot në stadium erdhi Ed Paloka dhe nuk erdhi ndonjë Ed tjetër se...”, ka thënë ai. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Edi Rama s’ka koment, dhe poston golin e Shqipërisë (Foto)
Rama: Ëndrra e pamundur u bë realitet. Basha: Përpara Shqipe! Lironi Ballistin »
Article Logic
Execution time: 0.0066289901733398
array(1) { ["section"]=> string(83) "paloka-shyqyr-qe-sot-erdhi-ed-paloka-ne-stadium-nuk-erdhi-ndonje-ed-tjeter-se-22895" }