Paloma bëhet lezbike? Dalin FOTOT që tregojnë të vërtetën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:51 17-09-2019 Paloma bëhet lezbike? Dalin FOTOT që tregojnë të vërtetën

Silvia Navarro është një ndër aktoret më të pëlqyera në vendin tonë që prej kohës kur lunate rolin e Palomës.

Mirëpo, së fundmi ajo i ka surprizuar të gjithë fansat e saj me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar disa foto intime me një femër dhe të gjithë kanë filluar të dyshojnë se është lezbike.

Pork a qenë vetë aktorja që i ka mohuar zërat duke shkruar:"Ajo është Kar Bailando dhe ne e duam njëra-tjetrën”.

Kujtojmë që Silvia ka qenë në lidhje romantike me Fernando Alonso dhe Gerardo Casanova. Me këtë të fundit ka dhe një djalë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024127006530762
array(1) { ["section"]=> string(63) "paloma-behet-lezbike-dalin-fotot-qe-tregojne-te-verteten-178794" }