Pamela Anderson feston 53-vjetorin, 'i dhuron' fansave foto nudo

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:54 02-07-2020 Pamela Anderson feston 53-vjetorin, 'i dhuron' fansave foto nudo Pamela Anderson

Për Pamela Anderson dita e djeshme ka qenë një ditë e veçantë, pasi ka festuar ditëlindjen.

Pamela Anderson ka festuar 53-vjetorin, dhe dihet se për të mosha është thjeshtë një numër.

Ajo është shumë aktive në ‘Instagram’ dhe shpesh ndan foto me ndjekësit nga përditshmëria e saj.

Në foton e saj të fundit ajo duket e shtirë në shtrat luksoz, ku bien në sy të pasmet e saj, teksa ka ngritur një dolli për ditëlindjen e saj dhe Canada Day, që janë të dyja në 1 korrik.

Screenshot_7.png

Në një foto tjetër ajo ka pozuar nudo, e shtrirë në dysheme me petale lulesh rreth saj, Pami duket e pabesueshme, teksa thuajse i ka zbuluar të gjitha.

Pamja e saj mbreslënëse përputhej me ngjyrat dhe detajet e dhomës, me divanin dhe dyshemenë me petale.

Në këtë mënyrë bukuroshja e ‘Baywatch’ ka falenderuar të gjithë për urimet.

Screenshot_6.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092859268188477
array(1) { ["section"]=> string(84) "pamela-anderson-feston-ditelindjen-i-ben-ndjekesve-dhurate-poza-sensuale-foto-212598" }