Pamja e re e Bashkisë së Vlorës, skandalizohet gazetari: Nuk e di kujt i ka shkuar në mendje kjo!

Publikuar tek: aktualitet, më 18:06 24-05-2017 Pamja e re e Bashkisë së Vlorës, skandalizohet gazetari: Nuk e di kujt i ka shkuar në mendje kjo!

Bashkia e Vlorës ka ndryshuar ngjyrat e godinës dhe kjo gjë siç duket ka skandalizuar gazetarin Ergys Alushi.

Alushi shkruan se “ngjyrat na pëlqejnë të gjithëve por jo kaq të ndezura për një institucion si bashkia”.

Postimi i Alushit:

Kjo eshte pannje e re e bashkise se Vlores. Ngjyrat na pelqejne te gjitheve, por ndoshta jo kaq te ndezura per institucion si bashkia app nje godine te vitit 1918! Mund t'i shkojne nje kopshti, çerdheje apo shkolle. Nuk e di nga se jane nisur Monumentet e Kultures per nje ngjyrosje te tille, meqe godina eshte monument Kulture. Mua nuk me pelqen, nuk me duket serioze, e tradites, historike... Jepni edhe ju mendimin tuaj

hfghnfghnghnghjngf_copy.png

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 57 vjeçari nga Vlora gjendet i vdekur në kanal, dyshohet se shkaqet janë aksidentale
Makina përplas dy persona në dy motorra të ndryshëm »
Article Logic
Execution time: 0.010757923126221
array(1) { ["section"]=> string(100) "pamja-e-re-e-bashkise-se-vlores-skandalizohet-gazetari-nuk-e-di-kujt-i-ka-shkuar-ne-mendje-kjo-79831" }