‘Pamje’, Alesia Bami provokon ndjekësit me foton 'hot' nga pushimet

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:36 10-08-2020 ‘Pamje’, Alesia Bami provokon ndjekësit me foton 'hot' nga pushimet

Moderatorja e njohur Alesia Bami është një nga femrat më simpatike të ekranit, e kësisoj një nga më të komentuarat.

Alesia është shumë aktive në rrjetet sociale dhe tashmë që ka ardhur vera ajo nuk ka nguruar të postojë foto me rroba banjo, teksa shfaqet si gjithmonë, shumë seksi.

Së fundmi moderatorja ka publikuar një foto në ‘Instagram’, ku shihet me bikini të zi, mbi një varkë, ku bien në sy format e saj trupore.

Alesia ka postuar foton nga Shpellave e Pëllumbave në Sarandë, dhe duket më e bukur se kurrë.

‘Pamje’, shkruan bukuroshja në krah të postimit të saj.

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011703014373779
array(1) { ["section"]=> string(69) "pamje-alesia-bami-provokon-ndjekesit-me-foton-hot-nga-pushimet-216707" }