Pamje dramatike nga Greqia: 16 të vdekur, dëmi i pallogaritshëm

Publikuar tek: bota, më 10:12 16-11-2017 Pamje dramatike nga Greqia: 16 të vdekur, dëmi i pallogaritshëm

Pamje dramatike vijnë nga Greqia fqinje. Numri i viktimave ka arritur në 16 ndërsa dëmet materiale janë të pallogaritshme.

Këto janë disa nga pamjet më të fundit të gjithçfarë po shkaktojnë përmbytjet. Stuhi të fuqishme dhe erëra të forta kanë përmbytur disa qytete të vogla në qendër të Greqisë.

Por edhe periferia e Athinës është në gjendje shumë të rëndë, ku sipërfaqe të tëra janë nën ujë dhe niveli i ujit ka kaluar mbi 1 metër. Deri tani mediat greke raportojnë për 16 viktima, por me mundësinë që numri të rritet, pasi ka ende njerëz që janë të zhdukur.

Shikoni pamjet shokuese të stuhisë!

al2.jpg

al4.jpeg

 

gre2.jpg

st.jpgst1.png

foto.jpg

foto1.jpg

 

foto2.jpgg.jpgfoto3.jpg

 

g1.jpg

g2.jpg

g3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rusia i del në krah Venezuelës, i jep borxhin 3.15 miliardë dollarë
Kujdes nga karikuesi i celularit, ja si e ka pësuar kjo adoleshente 14-vjeçare »
Article Logic
Execution time: 0.011209011077881
array(1) { ["section"]=> string(67) "pamje-dramatike-nga-greqia-16-te-vdekur-demi-i-pallogaritshem-99760" }