Pamje fantastike, dëbora zbardh Pogradecin, rrugët e Drilonit shkëlqejnë nga bardhësia (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:51 15-01-2021 Pamje fantastike, dëbora zbardh Pogradecin, rrugët e Drilonit shkëlqejnë nga bardhësia (VIDEO) Pamje nga Driloni i Pogradecit

Pamjet e siguruara nga Newsbomb vijnë nga qyteti i bukur i Pogradecit, që me ujen e temperaturave ka “thithur” dhe shumë turistë, kryesisht nga Shqipëria.

Pjesa më e madhe e juglindjes është përfshirë nga dëbora, teksa në video shihet zona e Drilonit në Pogradec e mbuluar nga qilimi i bardhë i natyrës.

Pamje fantastike, të filmuara gjatë ditës dhe në mbrëmje, me rrugët që shkëlqejnë nga bardhësia e borës dhe reflektimi i dritës së hënës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « FOTO: Ja kush po e fiton “garën e shikueshmërisë” mes Ramës dhe Bashës në rrjetet sociale
»
Article Logic
Execution time: 0.011555910110474
array(1) { ["section"]=> string(97) "pamje-fantastike-debora-zbardh-pogradecin-rruget-e-drilonit-shkelqejne-nga-bardhesia-video-235183" }