“Pamje horror në maternitet”, deputeti shkon vetë, fotografon gjithçka dhe e publikon

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:25 05-02-2016 “Pamje horror në maternitet”, deputeti shkon vetë, fotografon gjithçka dhe e publikon

Pamje alarmante nga materniteti i Lezhës. Është vetë deputeti Eduart Ndocaj ai që ka shkuar personalisht  në maternitet dhe ka fotografuar gjithçka ndërsa ka konstauar se pamjet janë të ngjashme “me ato të filmave horror”.

Ndocaj vë në dukje se në maternitet mungon sistemi i ngrohjes, uji, ilaçet, uniformat e stafit mjekësor dhe lagështia e myku gjenden ngado.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbulohet kush është avokati që kundërshtoi dhe shantazhoi policinë
Një tërmet i fuqishëm godet Tajvanin, ndërtesat shemben në tokë »
Article Logic
Execution time: 0.012425184249878
array(1) { ["section"]=> string(87) "pamje-horror-ne-maternitet-deputeti-shkon-vete-fotografon-gjithcka-dhe-e-publikon-31790" }