Pamje magjepsëse nga SHBA, moti i acartë ngrin Ujëvarën e Niagarës

Publikuar tek: bota, më 19:01 22-02-2021 Pamje magjepsëse nga SHBA, moti i acartë ngrin Ujëvarën e Niagarës

Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë përfshirë ditët e fundit nga i ftohti ekstrem, ku për shkak të temperaturave shumë të ulëta kanë ngrirë disa lumene dhe liqenj.

Gjithashtu edhe  Ujëvara e Niagarës ka ngrirë plotësisht, duke krijuar një pamje piktoreske që rrallë herë të jep kënaqësinë ta shohësh e ta shijosh në këtë formë.

Fotot e mëposhtme i tregojnë pamjet mahnitëse, të cilat po qarkullojnë me shpejtësi në rrjet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pse kishte kaq shumë Vrasës Serial midis viteve 1970-2000 dhe ku shkuan ata?
»
Article Logic
Execution time: 0.011053800582886
array(1) { ["section"]=> string(72) "pamje-magjepsese-nga-shba-moti-i-acarte-ngrin-ujevaren-e-niagares-239817" }