Pamje nga një botë tjetër (Foto)

Publikuar tek: bota, më 09:47 19-07-2015 Pamje nga një botë tjetër (Foto)

Për 70 vite, avionët e Luftës së Dytë Botërore, janë duke u prehur në paqe, në fund të Oqeanit Paqësor.

Edhe pse zhytësit e kanë vizituar varrezën vazhdimisht, fotografi Brandi Mueller ka kapur disa pamje që ngjajnë se i përkasin një bote tjetër. Qindra avionë, “viktima” të Luftës së Dytë Botërore janë rrëzuar në fund të detit pranë ishujve Marshall. Foto:

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012104988098145
array(1) { ["section"]=> string(36) "pamje-nga-nje-bote-tjeter-foto-16522" }