Pamje nga vendngjarja/ Karrige dhe shkop bejsbolli, ja ç'ndodhi pak para atentatit që përfundoi me 1 viktimë në Durrës

Publikuar tek: aktualitet, më 21:49 18-09-2020 Pamje nga vendngjarja/ Karrige dhe shkop bejsbolli, ja ç'ndodhi pak para atentatit që përfundoi me 1 viktimë në Durrës Vendngjarja

Ngjarjet kriminale duket sikur po i "nënshtrohen" një efekti domino. Thuajse çdo ditë në këtë javën e fundit kemi pasur të shtëna armësh që kanë përfunduar me të plagosur dhe viktima.

E fundit është ngjarja e pak orëve më parë në Durrës, ku si pasojë e disa të shtënave me armë mbetën të plagosur at e bir, ku babai 39-vjeçar Armando Baboçi ndërroi jetë pak më parë në spitalin Rajonal të Durrësit, pasi kishte marrë një plumb në bark.

Djali i tij 19-vjeçar Erald Gjini ndodhet në spital dhe po merr trjatim mjekësor. Mbiemrin e kanë ndryshe pasi djali e kishte ndërruar, nuk dihen arsyeja.

Çfarë ndodhi para të shtënave

Nga pamjet e siguruara nga Newsbomb.al, shihet se në vendngjarje ka karrige dhe shkop bejsbolli.

Screenshot_5.jpg

Screenshot_6.jpg

Makina e viktimave Alfa Romeo mbi të cilët është qëlluar është e dëmtuar. Mësohet se ka pasur një sherr mes dy familjarëve dhe 2 personave të tjerë të cilët janë arrestuar.

Screenshot_7.jpg

Sherri ka degraduar në përdorimin e mjeteve të forta si karrige dhe shkop bejsbolli, e më pas në përdorimin e armës.

Screenshot_8.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012944936752319
array(1) { ["section"]=> string(123) "pamje-nga-vendngjarja-karrige-dhe-shkop-bejsbolli-ja-c-ndodhi-pak-para-atentatit-qe-perfundoi-me-1-viktime-ne-durres-220873" }