PAMJE për të vënë ‘duart në kokë’, Kalaja e Skënderbeut mbushur me PLEHRA

Publikuar tek: aktualitet, më 15:10 14-03-2018 PAMJE për të vënë ‘duart në kokë’, Kalaja e Skënderbeut mbushur me PLEHRA Pamje nga kalaja e Skenderbeut

Kalaja e Skenderbeut në Kepin e Rodonit ndodhet nën pushtetin e plehrave.

Fotot e siguruara nga newsbomb.al flasin për pamje skandaloze të Kalasë së Skënderbeut te Kepi i Rodonit. Siç shihet edhe nga fotot kalaja është e ndotur dhe e mbuluar nga plehrat. Është e turpshme që një objekt kaq i rëndësishëm me vlera historiko-kultorore është në këtë gjendje. Nëse ndonjë turist, e ka parë këtë, s’jemi të sigurtë në do donte të kthehej sërish.

logo-2.jpg

logo-2_copy.jpg logo-3.jpg

logo-444.jpg

logo-6.jpg

llogo-5.jpg

 logo-7.jpg

l-logo-8.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E rëndë në TIRANË, 15-vjeçari pret damarët
Kush është PROKURORI që po bën zbulimet TRONDITËSE, 2 raste në pak ditë »
Article Logic
Execution time: 0.0049149990081787
array(1) { ["section"]=> string(77) "pamje-per-te-vene-duart-ne-koke-kalaja-e-skenderbeut-mbushur-me-plehra-113246" }