Pamje përrallore dhe luks në çdo detaj, shtëpitë 95 milion deri në 300 milion dollarë në Amerikë do ju lënë pa mend (FOTO GALERI)

Publikuar tek: bota, më 12:47 22-11-2017 Pamje përrallore dhe luks në çdo detaj, shtëpitë 95 milion deri në 300 milion dollarë në Amerikë do ju lënë pa mend (FOTO GALERI)

Fotografitë e 10 pronave më luksoze në Amerikë dhe çmimet e tyre në shifra marramendëse e bëjnë secilin lexues të ëndërrojë gjatë.

 Me pamje përrallore në brendësi dhe luks në çdo detaj, secili që do të ketë shancin të jetojë aty brenda do të jetë një nga njerëzit më me fat në botë, pasi jo të gjithë e kanë këtë privilegj.

LISTA E 10 PRONAVE MË LUKSOZE NË SHBA 

10. Pumpkin Key- Ishull Privat në Florida - 95.000.000 dollarë 

a7e90033abdaa62545f04d744d99273a.jpg

1ce97feba0ee56980206febc095b1b27.jpg

3561c8c7a5d6c228ae3b61b0d231604f.jpg

65135e8f4a15e4fdd9b32b4206e2f47b.jpg

9.Ishulli Salutation, Glen Cove, New York 125.000.000 dollarë

8c733fb728c0c91eadcd449566101a98.jpg

9f4e860b94b931dfbb27dde048c43c25.jpg

9f6f42267dc387a3a425e2737b97869c.jpg

4a2acdfd93ce4f5b8fd5870ad30fec3a.jpg

8.RANCHO SAN CARLOS, KALIFORNI 125.000.000 DOLLARË

5b4fc58472c9d18dbc0c609efcf1c039.jpg

d972d090134e2f246442be0f424f6963.jpg

6c425d08e1a5ff9a3a53803e023faedd.jpg

34dac995c6b43e32d97c102a3049f45f.jpg

7.WEST CREEK RANCH, COLORADO 149.000 DOLLARË

6786c9bff1846e5c990357ac222c567d.jpg

628c82f1a89cc810129c6e8224fac2be.jpg

c38764b7f8d2c2931558160d04ece2e1.jpg

1c7497bb664dd6f93e4ae0546947462b.jpg

6.MEADOW LANE , NEW YORK 150.000.000 DOLLARË

9bb824b73b6fcb65794c1d5e006efefd.jpg

284bc917bff8081a1249bd8fe17cfbd5.jpg

4b789886c171c1965f08c184105cf110.jpg

bddae0e664766dd62f450439b8df9d08.jpg

5.GEMINI, FLORIDA

6af22e2e023282e31b49102fb25c7c89.jpg

f7355d24a2f730a2dbea2b545f9f1fc4.jpg

95c5646f12cebf67aa1dd86886e65340.jpg

326201b661daf507e58ac7041d33d2ae.jpg

4.LUXURY SINGLE FAMILY DEVELOPMENT NEW YORK 

 8ed0b94e430d2984ada938cc7c52b553.jpg

668186199911e57dd7bbda9f840cb096.jpg

ece08a86cfa07b974aea34f7317505e8.jpg

90657d53767c45e4ce51189eadac3c5b.jpg

3.LOS ANGELES , CALIFORNIA, 200.000.000 DOLLARË

169407b5de2399a6e79a5e3d8645bf3c.jpg

988af3e4103a7cbc848524eed8d737dc.jpg

ca5abd13842abf44e06f9ca231841f76.jpg

4400f5b49cd0fb65109c2a65a2ddadb8.jpg

2.BELLE AIR, LOS ANGELES, 250.000.000 DOLLARË

8555c749823cbd39bf0f4c21040b9a7e.jpg

2f7df1c32aa92d8be0a67427a19a0051.jpg

ddda28f41425958323122d05660b4549.jpg

4f6727ba0501799a8e4e4f9d249b1a58.jpg

1. MALAKAI RANCH HAWAII, 260.000.000 DOLLARË

c83455a561ee528b01945dfa628bf20a.jpg

e8463420345db43bd1ea09bbf447ab8a.jpg

85ae66336cccbb9637b74ba6d8423e30.jpg

71c2aea4169f96c5d900f8901d9ddd0f.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vdes legjenda ruse, Elvisi i Operas humb betejën me kancerin në moshë të re (VIDEO)
Dërgohet në banesën e fundit bosi i Cosa Nostra, zbulohen kush ishin të vetmit persona që morën pjesë në varrim (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.015224933624268
array(1) { ["section"]=> string(133) "pamje-perrallore-dhe-luks-ne-cdo-detaj-shtepite-95-milion-deri-ne-300-milion-dollare-ne-amerike-do-ju-lene-pa-mend-foto-galeri-100479" }