Pamje që të lënë pa fjalë, shitësi fryn pulat për të shtuar në peshë para shitjes

Publikuar tek: bota, më 18:27 02-12-2016

Pamje që s’e kemi parë ndonjëherë. Shitësi fryn pulat me gojë për të shtuar peshë në mënyrë që të duken më të mëdha dhe të rëndojnë më shumë.

Videoja është filmuar në La Victoria, Venezuelë, ku shitësi fryn pulat për t’i shitur më shtrenjtë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021242141723633
array(1) { ["section"]=> string(86) "pamje-qe-te-lene-pa-fjale-shitesi-fryn-pulat-per-te-shtuar-ne-peshe-para-shitjes-61393" }