Pamje që të vrasin, djaloshi në Siri nuk përpëlitet nga lënda djegëse mbi trupin e tij

Publikuar tek: bota, më 16:34 02-09-2016

Videot që vijnë çdo ditë nga Siria janë nga më të rëndat dhe çnjerëzoret, duke treguar për gjendjen e jashtëzakonshme në të cilën duhet të jetojnë miliona njerëz të pafajshëm.

Gazeta gjermane “Bild” ka publikuar një video shumë tronditëse të një vogëlushi, mbi trupin e të cilit ishte derdhur lënda djegëse napalm gjatë sulme të ushtirsë së Bashar Al Assad.

Djali përpëlitet nga dhimbjet që i shkakton lënda djegëse, ndërsa disa mjekë i kanë ardhur menjëherë në ndihmë. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthim me bombë në një treg në Filipine, 14 të vdekur dhe 67 të plagosur
“Ushtria e Lavdisë” rrëzon me dy raketa amerikane helikopterin rus (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.012491941452026
array(1) { ["section"]=> string(91) "pamje-qe-te-vrasin-djaloshi-ne-siri-nuk-perpelitet-nga-lenda-djegese-mbi-trupin-e-tij-51680" }