Pamje rrëqethëse: Babai mbulon me trup dhe shpëton djalin e tij, godina e zë poshtë

Publikuar tek: bota, më 21:12 24-01-2020 Pamje rrëqethëse: Babai mbulon me trup dhe shpëton djalin e tij, godina e zë poshtë

Të paktën 5 të vdekur dhe mbi 20 të plagosur raportohen deri tani nga rajoni lindor i Turqisë, i goditur nga një tërmet i fuqishëm 6.8 ballë i shkallës rihter.

Nga pamjet e publikuara nga mediat vendase, shihet se tërmeti i fuqishëm ka shembur pallate, pamjet janë rrëqethëse dhe kanë tronditur gjithë rajonin.

Ky është momenti kur babai gjendet i pajetë, sakrifikoi jetën për të shpëtuar djalin e tij duke e mbuluar me trup (PAMJE TË RËNDA):

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070340633392334
array(1) { ["section"]=> string(88) "pamje-rreqethese-babai-mbulon-me-trup-dhe-shpeton-djalin-e-tij-godina-e-ze-poshte-193056" }