Pamje shokuese, adoleshentja rreh keq shoqen me grushta dhe shkelma në fytyrë ndërsa të tjerët bëjnë sehir

Publikuar tek: bota, më 22:46 15-11-2016

E tmerrshme ajo që ka ndodhur në shkollën e Uellsit, ku njëra nga gjimnazistet i gjuan me grushta e me shkelma, e kapën për flokësh ndërsa vajza tjetër nuk reagon fare.

Të gjithë të rinjtë mblidhen pranë tyre duke vëzhguar por asnjëri nuk ndërhyn për t’i ndarë. Vajza e cila rrihet keq përpiqet të vetëmbrohet por nuk i kundërpërgjigjet edhe pse moshatarja e saj ushtron dhunë mbi të., raporton Newsbomb.al. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032672166824341
array(1) { ["section"]=> string(111) "pamje-shokuese-adoleshentja-rreh-keq-shoqen-me-grushta-dhe-shkelma-ne-fytyre-ndersa-te-tjeret-bejne-sehir-59621" }