Pamje shokuese, gjimnazistja godet pas koke djalin për një veprim të tij (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 13:49 06-11-2016

Këto pamje janë me të vërtetë shokuese, ku një gjimnaziste shihet teksa godet pas koke një nxënës pasi nuk pëlqen muzikën e celularit të tij.

Në fillim ajo i gjuan vetëm me shuplaka dhe ikën, por pastaj kthehet dhe i gjuan me shkelma pas koke me gjithë forcën që kishte deri sa i ndan një vajzë tjetër. Videoja është kapur në shkollën e mesme të Pensilvanisë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fjala emocionuese e Papa Franceskut për të burgosurit. Ja mesazhet nga San Pietro për mijëra të burgosur që ndjekin meshën live
Nuk do ta besoni se çfarë ka rënë nga qielli në Rusi: Fenomeni i panjohur më parë »
Article Logic
Execution time: 0.011898040771484
array(1) { ["section"]=> string(83) "pamje-shokuese-gjimnazistja-godet-pas-koke-djalin-per-nje-veprim-te-tij-video-58584" }