Pamje shokuese, gruaja shtyp fëmijën me motor dhe vazhdon rrugën e qetë sikur s'ka ndodhur asgjë

Publikuar tek: bota, më 11:31 27-07-2017 Pamje shokuese, gruaja shtyp fëmijën me motor dhe vazhdon rrugën e qetë sikur s'ka ndodhur asgjë

Një video makabër po trondit gjithë botën, ku një grua në Kinë teksa ngiste motorin e saj tip Skuter, ka vënë nën rrota një fëmijë dhe pasi e ka shtypur nuk ka kthyer as kokën për të kontrolluar gjendjen e fëmijës, por ka vazhduar e qetë rrugën.

 

Pas këtij momenti një grua tjetër i vjen në ndihmë fëmijës rreth 2 vjeç.

Vidoja qe tmerroi mbarë opinionin publik po bën xhiron e botës.

Sipas Dailymail, vidoja është rregjistruar në 23 korrik të këtij viti.

 

Video e plotë: 

 

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012104988098145
array(1) { ["section"]=> string(101) "pamje-shokuese-gruaja-shtyp-femijen-me-motor-dhe-vazhdon-rrugen-e-qete-sikur-s-ka-ndodhur-asgje-87503" }